NAUJOS GAMYKLOS STATYBOS

2018-08-30

Jau įsibėgėjo naujos „Elmorio“ gamyklos statybos. Į ją bus perkelta visa ligšiolinė gamyba, tai mums leis efektyvinti ir optimizuoti veiklą sutelkiant visus procesus po vienu stogu, didinti gamybos apimtis, mažinti energijos ir turto priežiūros sąnaudas. Nors gamybos apimtys padidės dvigubai, planuojame automatizuoti ir robotizuoti gamybos procesą ir sandėlio darbą, taip optimizuodami naujų darbuotojų poreikį – bus sukurta 15 proc. daugiau darbo vietų. Naujos gamyklos patalpų plotas bus beveik dvigubai didesnis nei senosios ir sieks apie 26 tūkst. kv. metrų.

DJI 0239

 „Svarbiausia, žinoma, yra tai, kad dukart padidės gamybos apimtys. Tačiau tai ne vienintelis naujos gamyklos privalumas, – teigia įmonės valdybos pirmininkas Gintaras Klovas. – Persikėlę tapsime patrauklesni klientams, įrengus naujų, našesnių įrenginių, produkcijos kokybė dar labiau gerės, o pagaminimo terminai sutrumpės.“

Mūsų turimas gamybos linijas naujoje gamykloje papildys dvi naujos lakavimo ir dvi naujos štampavimo linijos. Gamyklai pradėjus veikti, planuojame didinti ekologiškų dangtelių („PVC-free“) gamybos pajėgumus įrengdami daugiau šių dangtelių gamybos linijų. Artimiausioje ateityje planuojame įsigyti PT („Press-twist“) tipo dangtelių liniją. Ja pagaminti dangteliai – taip pat ekologiški, dažniausiai naudojami vaikų maistui pakuoti.

Daug dėmesio skiriame aplinkosaugai, naudojame ekologiškas žaliavas, vykdome taršos prevenciją, todėl džiaugiamės, kad persikrausčius gamta galėsimė rūpintis dar labiau, pavyzdžiui, gamykloje, kaip ir šiuo metu, visa elektros energija bus naudojama tik iš atsinaujinančių energijos šaltinių.


  

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma