Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

Pateikdami užpildytą užklausos formą, SUTINKATE su mūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis. Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi siekiant tinkamai įvertinti Jūsų užklausą ir pateikti tinkamiausią pasiūlymą. Plačiau skaitykite mūsų Privatumo politikoje

Ovidijus Bielinskas

Rytų Europos ir Azijos rinka

Tel. 8 626 43 345
El. p. ovidijus@elmoris.lt

Mindaugas Tvarkūnas

Europos Sąjungos rinka

Tel. 8 610 10 313
El. p. mindaugas@elmoris.lt

Jan Bartoševič

Lenkijos ir Baltijos šalių rinka

Tel. 8 610 06 278
El. p. jan@elmoris.lt

Dmitrijus Matvejevas

Europos Sąjungos rinka

Tel. 8 656 53 767
El. p. dmitrijus@elmoris.lt

Arūnas Mikuckis

Tiekimo skyrius

Tel. 8 610 48 247
El. p. arunas@elmoris.lt

Tomas Kapočius

Kokybės kontrolės skyrius

Tel. 8 686 55 123
El. p. tomas@elmoris.lt

Rimgailė Norkūnienė

Logistikos skyrius

Tel. 8 618 17 717
El. p. rimgaile.norkuniene@elmoris.lt

Zbignievas Boska

Privačių klientų aptarnavimas

Tel. 8 614 62 326
El. p. zbignievas@elmoris.lt

Renata Špakovskaja

Personalo skyrius

Tel. 8 694 64 138
El. p. personalas@elmoris.lt