elmo logo

  • Lithuanian
  • English
  • Russian
 
Užsukami metaliniai dangteliai
 
Galime pasiūlyti skirtingo diametro ir įvairaus dizaino dangtelių.
 

Daugiau >

Skardos lakavimas - litografija

Pagal jūsų poreikius lakuojame ir litografuojame skardą, galime išgauti pačius sudėtingiausius piešinius.
 

Daugiau >

Įranga konservų pramonei
 
„INDEX-6“ įranga su garantija.
 

Daugiau >

Naudota įranga

Parduodame įmonėje naudotus
įrenginius.
 

Daugiau >

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.


 
Skardos lakavimas - litografija

IMG_9262IMG_9288

Nepriekaištinga ir patraukli gaminio pakuotė dažnai lemia vieno maisto produkto pranašumą prieš kitus. Pageidaujantiems išskirtinio produkto, UAB „Elmoris“ gali pasiūlyti dangtelius su litografijos piešiniu, litografijos bei lakavimo paslaugas.

Lakavimui naudojama vokiška įmonės KBA-MetalPrint GmbH įranga, pasižyminti preciziškumu ir dideliu našumu. Spaudos darbai atliekami anglų kompanijos „Crabtree of Gateshead Ltd.“ litografavimo įranga, kurios pajėgumas iki 7000 lapų per valandą, mašinos skiriamoji geba yra net 150 lpi., o tai prilygsta aukštos kokybės spalvotam spausdintuvui, gebančiam išgauti daugelį atspalvių.

Siekdami stabilumo ir lyderystės rinkoje, ypatingą dėmesį skiriame žaliavų kokybei. Gamyboje naudojame Europoje bei visame pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų gamintojų lakus ir dažus.

UAB „Elmoris“ – lyderė Pabaltijo šalyse, tiekianti lakuotą skardą pakuočių gamykloms Suomijoje, Švedijoje, Kaliningrado srityje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Lenkijoje ir t.t.

Nuolatos augant reikalavimams produkcijos kokybei, sistemingai tobuliname gamybos procesą bei ugdome personalą, todėl džiaugiamės, kad kiekvienam savo klientui galime pasiūlyti aukščiausios kokybės spaudos ir lakavimo darbus.
 

© 2011 Elmoris